Banner

Ημερολόγιο

Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

 

 

Παρουσίαση Πνευματικού Κέντρου

 

Φάκελος υποψηφιότητας για τη διεκδίκηση της
Ευρωπαϊκής Πολιτιστικής Πρωτεύουσας
Ιωάννινα-Ήπειρος 2021
(αγγλική έκδοση)

Φάκελος υποψηφιότητας για τη διεκδίκηση της
Ευρωπαϊκής Πολιτιστικής Πρωτεύουσας
Ιωάννινα-Ήπειρος 2021
(ελληνική έκδοση)

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΛΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΩΝ, ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ «ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 2016»

ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ
ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
ΝΕΟΛΑΙΑΣ και ΑΘΛΗΣΗΣ
ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 55, 45221 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΤΗΛ. 26510 83940  FAX 26510 75784
www.pkdi.gr E-mail: pkioannina@gmail.com

 

Τετάρτη, 8  Μαρτίου  2017

Δελτίο Τύπου
Θέμα: «Αθλητικά Βραβεία 2016»


Η Διεύθυνση Νεολαίας και Άθλησης της Κοινωφελούς Επιχείρησης Πολιτισμού, Περιβάλλοντος, Νεολαίας και Άθλησης Δήμου Ιωαννιτών πρόκειται να βραβεύσει στις 22 Μαρτίου, ημέρα Τετάρτη και ώρα 20.00 μ.μ.  στην αίθουσα «Βασίλειος Πυρσινέλλας», τους αθλητές του Δήμου Ιωαννιτών που διακρίθηκαν την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο,  καθώς και τους προπονητές τους.
Οι Ομοσπονδίες των αθλημάτων  μας  προσκόμισαν τα στοιχεία των αθλητών της δικαιοδοσίας τους, που πέτυχαν  από 1η μέχρι και από 8η Ολυμπιακή νίκη, από 1η μέχρι και 8η Παγκόσμια νίκη, από 1η μέχρι και 8η Πανευρωπαϊκή νίκη, από 1η μέχρι  και 8η Βαλκανική νίκη, από 1η μέχρι  και 3η Πανελλήνια νίκη, καθώς και των ομάδων που ανήλθαν σε Εθνική κατηγορία στα  Ερασιτεχνικά Πρωταθλήματα.
Με βάση αυτά τα στοιχεία, καταρτίστηκε η παρακάτω λίστα αθλητών που πληρούν τα κριτήρια για να συμμετάσχουν στην εκδήλωση «ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 2016».

Σημειώσεις:
1. Όσα Αθλητικά Σωματεία του Δήμου Ιωαννιτών έχουν αθλητές που έχουν πετύχει κάποια από τις προαναφερθείσες διακρίσεις και δεν συμπεριλήφθησαν στην παρακάτω λίστα, μπορούν να επικοινωνήσουν με τη Δ/νση Νεολαίας και Άθλησης στο τηλέφωνο 2651083965.
2. Η σειρά με την οποία αναφέρονται οι αθλητές, είναι αυτή με την οποία και θα βραβευτούν την ημέρα της εκδήλωσης .

 

ΛΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΩΝ, ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ
ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ «ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 2016»
(Με ορθή επανάληψη στο Τζούντο)

 

Παραλυμπιονίκες 2016

• ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΣΕ ΠΑΓΚΟ
ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

• ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΘΗ

Ολυμπιονίκες 2016

• ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΤΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΖΙΑΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ


Παγκόσμιοι πρωταθλητές 2016

• ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

• ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ
ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

Πρωταθλητές Ευρώπης 2016

• ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF
ΛΕΚΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ

Βαλκανιονίκες 2016

• ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

• ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ
ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΛΙΟΥΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΤΟΤΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΡΟΣ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΟ ΑΚΜΩΝ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»
ΚΑΠΕΡΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΠΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΩΛΗ ΛΥΔΙΑ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΓΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΟΛΕ ΡΟΒΕΡΛΝΑΝΤΟ
ΚΕΓΑΓΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΜΗΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΟΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΩΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΟΥΠΗ ΑΝΘΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΣΤΡΑΓΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΠΕΝΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1. ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ:
«ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»
ΣΚΟΡΙΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΝΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΣΚΟΡΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΤΑΛΙΑΣ

2. ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», ΑΣΙ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ
ΑΥΔΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΟΥΡΑΤΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΟΣΜΑΝΙ ΝΤΡΙΛΟΝ
ΤΖΙΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΟΥΡΑΤΛΑΡΙ  ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΚΡΕΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ
ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΜΠΟΓΑ ΑΝΝΑ
ΜΠΟΥΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΝΤΟΥΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ


3. ΙΠΠΑΣΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΙΠΠΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΝΩΝ
ΤΖΑΛΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ


4. ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ
ΑΝΟΔΟΣ ΑΠΌ ΤΗΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


5. ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ»
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΑΣΑΚΟΥ ΗΛΙΑΝΑ
ΣΑΚΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΣΑΚΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΤΣΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ


6. ΚΙΚ ΜΠΟΞΙΝΓΚ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-Ο ΤΙΓΡΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΚΟΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΣΤΑΘΗΣ ΘΩΜΑΣ

7. ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΛΑΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΙΚΗ
ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ
ΜΥΛΩΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΠΑΛΑΝΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ
ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ
ΜΑΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΤΣΟΥΤΣΟΠΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΛΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΑ
ΜΠΑΤΣΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ
ΠΕΤΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΤΣΙΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΤΖΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΠΑΔΙΩΤΗ ΑΛΙΚΗ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ ΝΙΚΗ
ΛΙΤΣΕΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΜΠΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΑΙΡΗ, ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΛΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΜΠΙΣΤΟΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ


8. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Σ. ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΚΟΚΚΑΛΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ
ΜΑΡΓΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΧΑΤΖΗ  ΞΑΝΘΗ
ΧΑΤΖΗ  ΜΑΡΙΑ
ΜΟΥΣΕΛΙΜΗ ΑΜΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΤΖΙΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΙΑΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ
ΜΗΤΣΗ ΑΝΝΑ

 

9. ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»
ΠΛΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΪΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΓΟΥΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΡΑΦΑΗΛ
ΚΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΤΑΚΟΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΜΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΜΗΤΣΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΜΑΡΙΟΣ
ΛΙΟΥΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΤΟΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΖΕΡΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΣΙΑΒΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣ
ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΞΑΝΘΗ
ΤΣΙΑΒΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ
ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΙΟΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΓΚΡΕΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ
ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΟΥΤΣΙΑΦΤΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ


10. ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΑΓΣ ΑΤΡΩΤΟΣ MUAY THAI ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΠΑ ΧΑΡΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ


11. ΠΑΛΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΑΕ ΣΕΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΝΤΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ


12. ΠΥΓΜΑΧΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: Α.Σ. Ο ΚΟΛΟΣΣΟΣ, ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-Ο ΤΙΓΡΗΣ
ΣΤΕΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΠΟΝΟΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΠΟΥΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΟΖΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΠΑΝΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ, ΣΤΑΘΗΣ ΘΩΜΑΣ


13. ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: Α.Ο. ΜΠΟΥΝΤΟ, ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΡΑΜΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΤΣΙΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΤΣΟΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΒΑΛΙΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΧΑΜΛΑΤΖΗΣ ΣΜΟΛΩΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΛΙΝΑ
ΧΑΣΟΓΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ
ΣΑΒΒΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΑΓΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΟΥΜΑΛΕΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΕΛΕΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ


14. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ:
ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Ο ΔΙΑΣ, ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΟΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΤΣΙΑΝΕΛΗ ΚΑΛΥΨΩ
ΣΙΔΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΜΥΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ
ΚΟΣΜΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΛΙΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΤΖΙΜΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΕΡΓΑΤΗ ΕΛΕΝΗ
ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΤΣΙΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΙΝΔΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΖΗΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ, ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ


15. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΥΡΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΚΑΡΑΝΕ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΪΣ
ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΤΙΜΑΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΙΜΑΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ
ΜΠΟΥΓΙΑ ΒΑΝΕΣΣΑ
ΝΤΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΔΕΡΒΕΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΔΕΡΒΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΠΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ


16. ΤΖΟΥΝΤΟ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ, ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΩΤΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΡΕΪΤ ΠΕΤΡΟΣ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ ΑΝΝΙΤΑ
ΛΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΒΟΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

 

17. ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΝΤΕΡΝΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΦΙΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΓΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΤΑΣΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

Διεύθυνση
Αγίας Μαρίνας 55, 45221, Ιωάννινα.
Τηλέφωνο: 2651083940, fax: 2651075784
email: webmaster@pkdi.gr